Pieseň ľadu a ohňa FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pieseň ľadu a ohňa FRPG

Toto fórum slúži pre hráčov RPG, ktorý sú fanúšikovia knižnej série Pieseň ľadu a ohňa, seriálu Hra o tróny a chcú si zahrať vo svete Westeros.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Upozornenia
Fórum sa nedrží striktne knižnej a seriálovej predlohy. Známe postavy sa majú držať len hlavnej podstaty svojho charakteru, vo všetkom inom majú voľnú ruku, aby tak mohli zapojiť svoju fantáziu a neboli obmedzovaný knihou a seriálom.
Aktuálne dianie v Západozemí
  • lord Eddard Stark je väznený a obvinený zo zrady koruny a zabitia kráľa Roberta Baratheona
  • na Železnom tróne sedí kráľ Joffrey Baratheon
  • lord Robb Stark je väznený v Kráľovom prístave za zradu kráľovskej koruny a otvorenej rebélií
  • Admirál Hestor napadol Kráľov prístav so svojou flotilou
  • Zimohrad a Sever spravuje lady Bolton
  • Mance Nájazdník zjednocuje divoké kmene.
Posledná téma
» Myrmadryon
Západozemie trochu inak Icon_minitimeŠt marec 17, 2016 2:33 pm pre Corvin Erwaden

» Dumanie pri pive
Západozemie trochu inak Icon_minitimeUt december 08, 2015 11:58 pm pre Jon Snow

» Zimohrad a jeho blízke okolie
Západozemie trochu inak Icon_minitimePi november 27, 2015 3:50 pm pre Karotka

» Múr a jeho okolie
Západozemie trochu inak Icon_minitimeNe november 22, 2015 7:28 pm pre Jon Snow

» Karotka alias Karbaník Buzala
Západozemie trochu inak Icon_minitimeŠt november 19, 2015 2:12 pm pre Karotka

» Kráľov Prístav
Západozemie trochu inak Icon_minitimeŠt november 12, 2015 11:24 am pre Admirál Kregory Hestor

» Lady Bolton
Západozemie trochu inak Icon_minitimeSo november 07, 2015 1:49 pm pre Ramsay Snow

» Obrázky, fórky a videá
Západozemie trochu inak Icon_minitimePi november 06, 2015 2:27 pm pre Jon Snow

» Vojna je umenie
Západozemie trochu inak Icon_minitimeSo október 31, 2015 10:00 pm pre Tyrion Lannister

Top posters
Jon Snow (96)
Západozemie trochu inak Vote_lcapZápadozemie trochu inak Voting_barZápadozemie trochu inak Vote_rcap 
Ygritte (81)
Západozemie trochu inak Vote_lcapZápadozemie trochu inak Voting_barZápadozemie trochu inak Vote_rcap 
Petyr Baelish (53)
Západozemie trochu inak Vote_lcapZápadozemie trochu inak Voting_barZápadozemie trochu inak Vote_rcap 
Tyrion Lannister (43)
Západozemie trochu inak Vote_lcapZápadozemie trochu inak Voting_barZápadozemie trochu inak Vote_rcap 
Roose Bolton (34)
Západozemie trochu inak Vote_lcapZápadozemie trochu inak Voting_barZápadozemie trochu inak Vote_rcap 
Dyret (32)
Západozemie trochu inak Vote_lcapZápadozemie trochu inak Voting_barZápadozemie trochu inak Vote_rcap 
Amaltea (27)
Západozemie trochu inak Vote_lcapZápadozemie trochu inak Voting_barZápadozemie trochu inak Vote_rcap 
Ramsay Snow (26)
Západozemie trochu inak Vote_lcapZápadozemie trochu inak Voting_barZápadozemie trochu inak Vote_rcap 
Normannus Modig (24)
Západozemie trochu inak Vote_lcapZápadozemie trochu inak Voting_barZápadozemie trochu inak Vote_rcap 
Robb Stark (20)
Západozemie trochu inak Vote_lcapZápadozemie trochu inak Voting_barZápadozemie trochu inak Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Západozemie trochu inak

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Petyr Baelish
Páža
Páža
Petyr Baelish


Posts : 53
Join date : 22.08.2015

Západozemie trochu inak Empty
OdoslaťPredmet: Západozemie trochu inak   Západozemie trochu inak Icon_minitimeSo október 10, 2015 12:06 am

Denník severana:
Deň 1 - Dnes som zasadil repu. Rátam, že z nej bude bohatá úroda, ale je jej príliš veľa, a tak som poprosil o pomoc ostatných ľudí z dediny, čo mi pomáhajú starať sa o ňu.
Deň 9 - Všetko ide podľa plánu, repe sa darí.
Deň 13 - Dnes mi kus repy zožral dajaký vodný tvor, ale stále je jej dosť. Viacero z tých, čo sa o ňu starali bez stopy zmizli.
Deň 20 - Opatrovateľov mojej repy začalo ubúdať. Zima sa blíži. Vodný tvor stále vyžiera repu.
Deň 28 - Repa skapína. Odrazu sa o ňu nechce nikto starať. Ostal som len ja a pár verných. A vodný tvor.
Deň 33 - Repa ešte dýcha, ale nikto ju už nevyplieva ani nepolieva. Seriem na to aj ja. Jebať repu.
Deň ?? - Nejakí mamrdi mi chcú ukradnúť moju repu! Posielam sťažnosť na Zimohrad.
Návrat hore Goto down
Petyr Baelish
Páža
Páža
Petyr Baelish


Posts : 53
Join date : 22.08.2015

Západozemie trochu inak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Západozemie trochu inak   Západozemie trochu inak Icon_minitimeSo október 10, 2015 12:50 am

Denník Janka Sniežka
Deň 1 - Zima sa blíži. Som tu šikanovaný a nikto ma nechápe.
Deň 10 - Stále ma nikto nechápe, ale ja som aj tak lepší.
Deň 15 - Našiel som si kamarátov, ktorých som predtým bil, ale oni ma aj tak majú radi.
Deň 28 - Zachránil som tlstoprda pred oprávneným výcvikom, aký musí absolvovať každý a tak sa cítim, ako dobrý človek
Deň 45 - Môj strýko asi zdechol. Myslím, že by som ho mal ísť zachrániť, lebo od decka ako som ja sa majú ešte všetci čo učiť.
Deň 65 - Road trip za Zeď.
Deň 75 - Road trip ešte ďalej za Zeď
Deň 80 - Musel som zabiť vedúceho, aby som ukázal, že som Divoký. Som to ja ale hajzel, ale čestný, na to nezabúdajte. Všetko pre hliadku.
Deň 90 - hmmm, s divokými je to tvrdý život, ale v mojich nohaviciach je niečo ešte tvrdie
Deň 95 - ok, už to tak tvrdé nie je
Deň 115 - Dosť výletu, idem domov aby mi to nemali za zlé
Deň 125 - zabite tých zkurvencov, čo som s nimi spával a hodoval
Deň 145 - Dnes som sa stal veliteľom. Bol to dobrý deň.
Deň 165 - je čas vziať sem zopár mojich divokých kamošov. Netrápte sa tým bratia. Všetko pre hliadku.
Deň 180 - fuck off, Sam
Deň 195 - stále tu mám málo divokých kamošov. Žiadne strachy. Všetko pre hliadku.
Deň 196 - idem s mojimi parťákmi zabiť Radka Sniežika, čakajte ma tu, bratia
Deň 196 večer - čo to má kurva zname.....
Návrat hore Goto down
Petyr Baelish
Páža
Páža
Petyr Baelish


Posts : 53
Join date : 22.08.2015

Západozemie trochu inak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Západozemie trochu inak   Západozemie trochu inak Icon_minitimeSo október 10, 2015 1:07 am

Denník ryšavej ženy
Deň 1 - Idem na výpravu s pánom kostí. Keď ma naserie, možno mu do hlavy jebnem sekeru.
Deň 7 - našu výpravu pobili. Ukradla ma vrana so sexi zadkom. Skoro ako v príbehoch. Asi ma zabije.
Deň 8 - Nezabila ma a pustila ma. Našla som svojich. Od radosti som im ani nejebla sekeru do hlavy.
Deň 12 - Našli sme vranu so sexi zadkom. Zabila druhú vranu a tak sa jej zadom stal ešte viac sexi.
Deň 13 - Nenápadne sa dvorím vrane, ale vidno na nej, že ešte nikdy nezasunula. Čaká ma ťažká úloha nejebnúť jej do hlavy sekeru, ale verím, že to dokážem.
Deň 18 - Zistila som, že vrana nič nevie.
Deň 19 - Utvrdila som sa vo svojom včerajšom zistení
Deň 22 - Woooah, no dobre, tak niečo predsa len vie. P.S - Vrana dnes konečne zasunula.
Deň 25 - Asi mu radšej nepoviem, že mám menzes. Šak on si to aj tak nevšimne, veď nevie nič. A keby hej, stále mu môžem jebnúť po hlave sekerou.
Deň 28 - Road trip za Zeď!
Deň 29 - Našli sme jaskyňu. Hanbím sa napísať ti, denníčku, čo všetko sa tam dialo.
Deň 31 -Sme na druhej strane Zdi. Je tu teplo.
Deň 33 - Vrana prestal poslúchať. Nemala som poruke sekeru a tak som jej aspoň jebla šípom.
Deň 36 - Vrana nič nevie a aj tak som to ja, čo umiera. To je kurva smola.
Návrat hore Goto down
Tyrion Lannister
Páža
Páža
Tyrion Lannister


Posts : 43
Join date : 26.08.2015

Západozemie trochu inak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Západozemie trochu inak   Západozemie trochu inak Icon_minitimeSo október 10, 2015 1:13 am

Legenda: O repe - pohľad divokého slobodného muža
Objavenie a znehodnotenie repy, časť 1.
Noc 1 - Kľakači strážia cenný poklad, spravia všetko aby ho pred nami ochránili. Všetci vieme, že cennosti si strážia v kamenných domoch. Teraz však strážia uprostred ničoho.
Noc 4 - Už niekoľko dní ich sledujeme, kopú do studenej zeme a usmievajú sa. Obzvlášť ten, čo všetkých komanduje.
Noc 6 - Ráno ich prejde smiech, zabili sme niekoľkých strážcov.
Noc 6 - Nadránom nás prešiel smiech, niečo nás pripravilo o poklad, na vlastné oči sme videli ako to jeho časť zjedlo.
Noc 13 - Pomaly nemáme koho zabíjať, tvor z hlbín sa zjavne prebúdza a prahne po našom poklade.
Noc 17 - Začali nám miznúť ľudia, netušíme, čo sa im mohlo stať.
Noc 21 - Kľakači sa prestali starať o náš poklad. Nevieme čo robiť, kto nás zachráni?
Noc 24 - Rozhodli sme sa ho brániť vlastným telom, bezúspešne. Tvor z hlbín je mocnejší než sme si mysleli.
Noc 26 - Poklad nám za to nestojí, serieme naň.
Noc ?? - Jeden z našich si nedal povedať. Ten rozdrapovačný papľuha tak chytil nášho najlepšieho hľadača pokladov. Počujeme bubny, už idú...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Západozemie trochu inak Empty
OdoslaťPredmet: Re: Západozemie trochu inak   Západozemie trochu inak Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Západozemie trochu inak
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Pieseň ľadu a ohňa FRPG :: Hracia plocha :: Alternatívne univerzum-
Prejdi na: