Pieseň ľadu a ohňa FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pieseň ľadu a ohňa FRPG

Toto fórum slúži pre hráčov RPG, ktorý sú fanúšikovia knižnej série Pieseň ľadu a ohňa, seriálu Hra o tróny a chcú si zahrať vo svete Westeros.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Upozornenia
Fórum sa nedrží striktne knižnej a seriálovej predlohy. Známe postavy sa majú držať len hlavnej podstaty svojho charakteru, vo všetkom inom majú voľnú ruku, aby tak mohli zapojiť svoju fantáziu a neboli obmedzovaný knihou a seriálom.
Aktuálne dianie v Západozemí
  • lord Eddard Stark je väznený a obvinený zo zrady koruny a zabitia kráľa Roberta Baratheona
  • na Železnom tróne sedí kráľ Joffrey Baratheon
  • lord Robb Stark je väznený v Kráľovom prístave za zradu kráľovskej koruny a otvorenej rebélií
  • Admirál Hestor napadol Kráľov prístav so svojou flotilou
  • Zimohrad a Sever spravuje lady Bolton
  • Mance Nájazdník zjednocuje divoké kmene.
Posledná téma
» Myrmadryon
Dumanie pri pive  Icon_minitimeŠt marec 17, 2016 2:33 pm pre Corvin Erwaden

» Dumanie pri pive
Dumanie pri pive  Icon_minitimeUt december 08, 2015 11:58 pm pre Jon Snow

» Zimohrad a jeho blízke okolie
Dumanie pri pive  Icon_minitimePi november 27, 2015 3:50 pm pre Karotka

» Múr a jeho okolie
Dumanie pri pive  Icon_minitimeNe november 22, 2015 7:28 pm pre Jon Snow

» Karotka alias Karbaník Buzala
Dumanie pri pive  Icon_minitimeŠt november 19, 2015 2:12 pm pre Karotka

» Kráľov Prístav
Dumanie pri pive  Icon_minitimeŠt november 12, 2015 11:24 am pre Admirál Kregory Hestor

» Lady Bolton
Dumanie pri pive  Icon_minitimeSo november 07, 2015 1:49 pm pre Ramsay Snow

» Obrázky, fórky a videá
Dumanie pri pive  Icon_minitimePi november 06, 2015 2:27 pm pre Jon Snow

» Vojna je umenie
Dumanie pri pive  Icon_minitimeSo október 31, 2015 10:00 pm pre Tyrion Lannister

Top posters
Jon Snow (96)
Dumanie pri pive  Vote_lcapDumanie pri pive  Voting_barDumanie pri pive  Vote_rcap 
Ygritte (81)
Dumanie pri pive  Vote_lcapDumanie pri pive  Voting_barDumanie pri pive  Vote_rcap 
Petyr Baelish (53)
Dumanie pri pive  Vote_lcapDumanie pri pive  Voting_barDumanie pri pive  Vote_rcap 
Tyrion Lannister (43)
Dumanie pri pive  Vote_lcapDumanie pri pive  Voting_barDumanie pri pive  Vote_rcap 
Roose Bolton (34)
Dumanie pri pive  Vote_lcapDumanie pri pive  Voting_barDumanie pri pive  Vote_rcap 
Dyret (32)
Dumanie pri pive  Vote_lcapDumanie pri pive  Voting_barDumanie pri pive  Vote_rcap 
Amaltea (27)
Dumanie pri pive  Vote_lcapDumanie pri pive  Voting_barDumanie pri pive  Vote_rcap 
Ramsay Snow (26)
Dumanie pri pive  Vote_lcapDumanie pri pive  Voting_barDumanie pri pive  Vote_rcap 
Normannus Modig (24)
Dumanie pri pive  Vote_lcapDumanie pri pive  Voting_barDumanie pri pive  Vote_rcap 
Robb Stark (20)
Dumanie pri pive  Vote_lcapDumanie pri pive  Voting_barDumanie pri pive  Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Dumanie pri pive

Goto down 
+2
Jon Snow
Petyr Baelish
6 posters
AutorSpráva
Ygritte
Admin
Ygritte


Posts : 81
Join date : 17.08.2015
Age : 33
Location : Bratislava

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeUt august 18, 2015 12:04 am

Tu môžete diskutovať o bežných veciach, rozoberať každodenný život, kvákať a tak.
Návrat hore Goto down
https://gotfrpg.slovakforum.net
Petyr Baelish
Páža
Páža
Petyr Baelish


Posts : 53
Join date : 22.08.2015

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeNe august 23, 2015 11:00 am

Ak to tu chcete naozaj rozbehnúť, tak reklama je prvoradá. Inak do sekcie kronika smú prispievať aj useri, či to chcete mať po palcom len moderátori, aby tam nebol bordel?
Návrat hore Goto down
Jon Snow
Puppy
Jon Snow


Posts : 96
Join date : 17.08.2015

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeNe august 23, 2015 12:21 pm

Fórum nebeží ešte ani týždeň a práci na ňom sa s Ygritte venujeme vo voľnom čase, popri práci a iných povinnostiach preto je to tu ešte také nedorobené, samozrejme pracujeme aj na reklame ale našu marketingovú stratégiu rozbehneme až keď to tu bude dokončené Smile Chceme sa s tým trochu poponáhľať aby sa mohlo čím skôr aj hrať, na tú otázku ohľadom prispievania ti zrejme odpovie ona.
Návrat hore Goto down
Ygritte
Admin
Ygritte


Posts : 81
Join date : 17.08.2015
Age : 33
Location : Bratislava

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeNe august 23, 2015 1:42 pm

Ja s držím hesla "My sme tu pre hráčov a nie hráči pre nás." To znamená, že ja osobne som len veľmi rada, keď nám useri pomáhajú fórum zveľaďovať akýmkoľvek spôsobom, ktorý napomáha k jeho rastu. Či už ochotným pomocným písaním v oblasti opisu rôznych miest, vymýšľaním zaujímavých hier, reklám, pomáhaním / navrhovaním nových pravidiel...čímkoľvek čo nás môže robiť lepším a zaujímavejším. Preto ak máš záujem pridať sa k nášmu týmu, si vítaný a môžeš nám alebo mne do správy alebo sem poslať svoje nápady / písanie a po skontrolovaní to dáme na príslušné miesto. Čo sa týka tém v ktorých sú opisy, tam budú môcť písať priami iba admini, ale ak nám user pošle pekný opis napríklad Starých bohov, ja to dám do príslušnej témy s tým, že samozrejme uvediem skutočného autora. Bude to kvôli tomu aby tam hráči nezačali písať hore-dole a nech tam nie je úplný chaos.
Návrat hore Goto down
https://gotfrpg.slovakforum.net
Petyr Baelish
Páža
Páža
Petyr Baelish


Posts : 53
Join date : 22.08.2015

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeNe august 23, 2015 2:20 pm

Inak ja som High Sparrow zo včerajšej hry len aby sa vedelo, včera si tam posielala link, tak som došiel pozrieť. No možno niečo prispejem aj ja, keď v sebe nájdem kúsok chcenia jedného dňa. Ale ako vravím, bez poriadnej reklamy to tu nemá šancu, to by mala byť najvyššia priorita ak z toho chcete niečo mať.
Návrat hore Goto down
Jon Snow
Puppy
Jon Snow


Posts : 96
Join date : 17.08.2015

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeNe august 23, 2015 2:34 pm

Reklama je najdôležitejšia to uznávam ale nemôžeme to tu dávať do povedomia, zatiaľ kým tu skoro nič nie je. Ľudia sa sem prídu pozrieť, uvidia, že je tu len pár článkov a zatiaľ sa nehrá, tak tu nezostanú. Ja od rána píšem históriu Západozemia a niektorých rodov a do konca týždňa by sme to mohli mať.. potom budeme robiť aj reklamu.
Návrat hore Goto down
Ramsay Snow
Páža
Páža
Ramsay Snow


Posts : 26
Join date : 18.08.2015
Location : Sever

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeSt august 26, 2015 7:45 am

Reklamu spravim ja ked nastane ten spravny cas, mozte sa spolahnut Very Happy
Návrat hore Goto down
Ygritte
Admin
Ygritte


Posts : 81
Join date : 17.08.2015
Age : 33
Location : Bratislava

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeSt august 26, 2015 11:22 am

Môžeš aj ty. Aspoň budeme mať viac typov reklám. Lebo chcem poprosiť Robba aby nám urobil krátke promo video Very Happy
Návrat hore Goto down
https://gotfrpg.slovakforum.net
Petyr Baelish
Páža
Páža
Petyr Baelish


Posts : 53
Join date : 22.08.2015

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeŠt august 27, 2015 7:22 pm

Ľudia zaktivizujte sa trochu, čakám na vyzývateľa dole na juhu. Keď ma nikto nepríde zastaviť tak si zaberiem železný trón pre seba king
Návrat hore Goto down
Robb Stark
Páža
Páža
Robb Stark


Posts : 20
Join date : 26.08.2015

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeŠt august 27, 2015 7:56 pm

Je pravda, že robím videá ale aké video tento krát chcete? Videá, ktoré si videla Ygritte boli pre ZCB, boli pre ľudí, ktorí nás poznajú a vedia o čom to je.. neviem si predstaviť, že by som nahral video s dvoma/ jedným típkom, ktorý hovorí o fóre. To by ako reklama nebolo dobré...
Návrat hore Goto down
Ygritte
Admin
Ygritte


Posts : 81
Join date : 17.08.2015
Age : 33
Location : Bratislava

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeŠt august 27, 2015 7:58 pm

Nie nie. Ja som myslela nejaké krátke ako útržky zo seriálu a na konci by bolo dačo typu "poďte si zahrať / zmeniť históriu" alebo dačo také Very Happy
Návrat hore Goto down
https://gotfrpg.slovakforum.net
Robb Stark
Páža
Páža
Robb Stark


Posts : 20
Join date : 26.08.2015

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeŠt august 27, 2015 7:59 pm

No to bude prúser.. neviem strihať iné videá a skladať ich. Môžem urobiť plagát, ktorý potom dáte na fb, iné stránky.
Návrat hore Goto down
Ygritte
Admin
Ygritte


Posts : 81
Join date : 17.08.2015
Age : 33
Location : Bratislava

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeŠt august 27, 2015 8:00 pm

Dobre. Tak urob nejaký plagát pre najsamfasa fórum Very Happy
Návrat hore Goto down
https://gotfrpg.slovakforum.net
Robb Stark
Páža
Páža
Robb Stark


Posts : 20
Join date : 26.08.2015

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeŠt august 27, 2015 8:01 pm

Do pondelka pošlem Smile
Návrat hore Goto down
Petyr Baelish
Páža
Páža
Petyr Baelish


Posts : 53
Join date : 22.08.2015

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimePi august 28, 2015 9:19 pm

No ja mám jeden nápad technického charakteru - chýba tu nejaký thread, kde by sa dali hlásiť nájdené chyby, bugy, tvrdky, nezrovnalosti, nápady na vylepšenie fóra atď. , určite by to pomohlo, hlavne zo začiatku.
Návrat hore Goto down
Ramsay Snow
Páža
Páža
Ramsay Snow


Posts : 26
Join date : 18.08.2015
Location : Sever

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeUt september 01, 2015 4:52 pm

chcete tu reklamu ?
Návrat hore Goto down
Jon Snow
Puppy
Jon Snow


Posts : 96
Join date : 17.08.2015

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeUt september 01, 2015 4:53 pm

ÁNO!
Návrat hore Goto down
Ygritte
Admin
Ygritte


Posts : 81
Join date : 17.08.2015
Age : 33
Location : Bratislava

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeSt september 02, 2015 4:32 pm

Dávam na vedomie že si beriem na starosť celú sekciu Bytosti Západozeme. Preto každého žiadam aby vrámci tej témy nepísali žiadne články. Ďakujem.
Návrat hore Goto down
https://gotfrpg.slovakforum.net
Ygritte
Admin
Ygritte


Posts : 81
Join date : 17.08.2015
Age : 33
Location : Bratislava

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeUt september 08, 2015 8:34 pm

Chcem dať na vedomie, aby Admirálovi nikto nevytkol jeho gramatiku a písanie vzhľadom na jeho disgrafiu. Ďakujem.
Návrat hore Goto down
https://gotfrpg.slovakforum.net
Ygritte
Admin
Ygritte


Posts : 81
Join date : 17.08.2015
Age : 33
Location : Bratislava

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeSt september 09, 2015 8:16 pm

Otázka do vetra: S kým sa vidím budúci víkend na festivale fantasy a komiksov v BA?
Návrat hore Goto down
https://gotfrpg.slovakforum.net
Jon Snow
Puppy
Jon Snow


Posts : 96
Join date : 17.08.2015

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimePo december 07, 2015 10:29 pm

Priatelia, známi, kamaráti, rodina.. čo je s vami kde ste kto? Už sme sa tu nezišli hodnú chvíľu a už ma dávno nikto nešikanoval.. chýba mi to. Ohláste sa...
Návrat hore Goto down
Tyrion Lannister
Páža
Páža
Tyrion Lannister


Posts : 43
Join date : 26.08.2015

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeUt december 08, 2015 10:37 pm

Hlásim sa ako obeť šikany. Žiaľ môjho utláčateľa, rovnako ako ani ostatný spolutrpiteľov jeho hrozných skutkov som už dlho nevidel online. Ak ti však veľmi chýbame, som si istý, že nájdeme čas vhodný pre všetkých aby sme zorganizovali nejakú stretávku Wink
Návrat hore Goto down
Jon Snow
Puppy
Jon Snow


Posts : 96
Join date : 17.08.2015

Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitimeUt december 08, 2015 11:58 pm

Som za stretávku po 25 rokoch a prineste si fotky rodiny Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dumanie pri pive  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dumanie pri pive    Dumanie pri pive  Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Dumanie pri pive
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Pieseň ľadu a ohňa FRPG :: Taverna-
Prejdi na: